Kontakty

Garnataurus s.r.o.
Kounice 30
285 23 Vlastějovice

IČO: 03946045
DIČ: CZ0394604

ČÚ pro platbu táborů: 257832232 / 0300
ČÚ pro ostatní platby: 4290789369 / 0800

Rezervace
Petra Hanzlíková
605 205 140
info()garnataurus.cz

Provozní areálu
Ondřej Hanzlík
+420 737 287 054
info()garnataurus.cz

Jak se k nám dostanete

Areál leží mezi obcemi Budčice a Chřenovice, okr. Kutná Hora a je dostupný z dálnice D1 Exit 66 přibližně 10 km, nebo ze železniční stanice Chřenovice, odkud je to pohodová 10 minutová procházka do centra areálu.

Směr: Zruč nad Sázavou.
Soutice – pokračujete dál až na kruhový objezd.
Zde vyjedete 2. výjezdem – Ledeč nad Sázavou/Loket.
Po přibližně 2 km přijedete na křižovatku ve tvaru T, zde odbočíte na doprava – Ledeč nad Sázavou.
Po 1 km vjedete do obce Čejtice. Mezi autobusovou zastávkou a hospodou uvidíte odbočku vlevo na Kounice, Milošovice. Odbočte doleva.
Po cca 1,2 km vjedete do Kounic na křižovatku ve tvaru T. Opět se dáte vpravo a po 700 m dojedete na křižovatku Y. Držte se vlevo (Nová Ves). V Nové Vsi 1. dům oranžové barvy a zrcadlo. Dejte se vlevo mezi domy a pojedete stále rovně mezi polemi až k hranici lesa, kde je na levé straně telefonní vysílač. Zde budete pokračovat po cestě dolů. Cesta je z části upravená, avšak během dešťů se trochu sesouvá. Jeďte stále dolů cca 1km, kde dojedete na křižovatku ve tvaru T (na pravé straně budete mít velkoobjemový kontejner). Pokračujte vpravo a po cestě minete na levé straně louku podél které pojedete až na křižovatku ve tvaru Y. Zde opět doleva a po 80 m jste v areálu.

(Loket, Čechtice) Podjedete dálnici (od Prahy ze sjezdu doleva). Projedete vesnicí Brzotice. Přejedete vodní nádrž Švihov (Želivka – modrý most). Minete odbočku na Zruč nad Sázavou a Zbraslavice a dojedete na křižovatku ve tvaru Y. Zde se dáte na Novou Ves (doleva). Projedete vesnicí a na samotném konci obce je oranžový dům a zrcadlo. Zde uhnete doprava mezi domy a pojedete stále rovně.
Mezi pole až k hranici lesa, kde je na levé straně telefonní vysílač. Zde budete pokračovat po cestě dolů. Cesta je z části upravená, avšak během dešťů se trochu sesouvá. Jeďte stále dolů cca 1 km, kde dojedete na křižovatku ve tvaru T (na pravé straně budete mít velkoobjemový kontejner). Pokračujte vpravo a po cestě minete na levé straně louku podél které pojedete až na křižovatku ve tvaru Y. Zde opět doleva a po 80m jste v areálu.

A to jsme my — Ondřej Hanzlík a Petra Hanzlíková
majitelé a provozovatelé areálu Garnataurus

Garnataurus — to jsme my