Svatby

Svatební plánování není jen zvolit si správné svatební šaty nebo svatební kytici. Začněte výběrem správného místa. Co takhle svatba venku?

Organizace svatby je jednodušší, když máte správné lidi na správném místě. Naše svatební dekorace ladí s kyticí nevěsty a menu chutná i těm nejnáročnějším. Svatební tabuli připravíme podle Vašich představ, svatební fotograf nafotí i předsvatební focení.

Věřte nám, čeká Vás nejkrásnější svatba.

Matrika spadá pod Zruč nad Sázavou, připraví potřebnou dokumentaci. Oddávající pak přijede až do místa obřadu.

Ctíme svatební tradice a odměnou nám je každý úsměv. Kulturní program ponecháme Vám, aby se družičky při svatebním plánování nenudily. Přesto umíme pomoci i s tím.

Areál je vhodný pro početnější svatby od 80 až do 150 svatebních hostů. Snoubenci spolu s nejužším rodinným kruhem přijíždí už v pátek dopoledne, abychom měli možnost doladit poslední detaily, dokumentaci, připraprit dekoraci a nacvičit nástup na svatební obřad.

Svatbu vnímáme jako speciální den nejen pro ženicha a nevěstu, ale i pro jejich rodiče. Proto v průběhu celého dne hledíme i na ně. Z těchto důvodů připravujeme mimo snídaně i předsvatební rodinný oběd, který poskytuje dostatek času na rodinné soukromí, které při přípravě početnější svatební hostiny a oslavy chybí. Snoubenci zde můžou požádat rodiče o svatební požehnání a vyjádřit jim vděk a úctu za dosavadní cestu.

Správné sestavení svatebního harmonogramu je důležité, proto Vám rádi pomůžeme i s tím. Jsme příznivci jednoduchého, přesto dynamického programu, který nám zajistí správnou svatební atmosféru, o kterou při přípravě svatby především jde.

Vzhledem k okolní přírodě, kráčíme netradiční cestou a již několik let připravujeme pro páry večerní svatební obřady. I pro Vás bychom Rádi připravili nejkrásnější noc Vašeho života.

Řekněte si ANO za svitu světlušek a hvězd. Magická moc svatebního večera začaruje do Vašeho manželství štěstí i lásku a Vaše sliby spojí nekonečně vonící polibky. Prožijte svojí svatbu jinak a netradičně. Prožijte svůj svatební sen.

Ceny za naše služby rozdělujeme do tří částí:

 • PRONÁJEM AREÁLU: 40.000 Kč na svatební víkend

  Cena obsahuje ubytování od pátku do soboty (rodinný kruh do 25 hostů) a ze soboty do neděle ubytování pro zbývající hosty.
  Dále zajišťuje, kompletní rezervaci areálu, přípravu obřadního místa, koordinaci obřadu a světelnou dekoraci hlavního sálu.

 • SVATEBNÍ MENU: 1.200 Kč na osobu

  Vlastní catering je připraven s ohledem na množství svatebních hostů a jejich diety. Připravené menu servírujeme dle svatebního harmonogramu.
  Obsahuje welcome raut, poobřadní raut, siestový raut a večerní raut.

 • NÁPOJE: Ceny se odvíjí od odebraného množství.

  Je možnost dohodnout na vlastní víno korkovné a snoubenci si můžou donést i vlastní lihoviny.

Rádi Vám doporučíme prověřené dodavatele dalších služeb, kteří s námi již dlouho spolupracují.

Líbí se Vám u nás? Vyplňte nezávazný poptávkový formulář a my Vás rádi zkontaktujeme zpět v nejkratším možném termínu. Věřte nám, čeká Vás nejkrásnější svatba.

poptávkový svatební formulář