Anglické Tábory

Dětská fantazie nezná hranic…

proč si tedy nestvořit vlastního dinosaura Garnataura, nebo obrovského pavouka, který žere myši. Najděte v sobě malé stvoření, které kdysi žilo v říši princezen nebo pirátů.

Nebo víc… pošlete k nám Vaše děti a dopřejte jim prožít báječné chvíle s kamarády. Vyzkouší si zábavné programy, které jsou vedené především v anglickém jazyce a podstoupí tajemné výpravy za galaktickým dobrodružstvím.

V areálu Garnataurus je čeká legrace, adrenalin a zběsilé dovádění.

Naše jazykové tábory bourají dětem bariéry a formou zábavného programu ukazují, že jazyk je pouze komunikační prostředek.

ENGLISH EASTER CAMP 2020

Anglický tábor s velikonočním programem pro děti od 8 do 15 let. Zběsilý program pod vedením rodilých mluvčí je nabitý jarní zábavou a smíchem.

Termín: 8.–13. 4. 2020

Cena za 5 dní s rodilým mluvčím: 3560 Kč

Kapacita campu: 50 hodných beránků ve věku od 8 do 15 let

Program: Na Velikonce Garnataurus připravuje tématickou celotáborovou hru, hrací bloky se zaměřením na konvezraci v anglickém jazyce, výlety do okolí, sportovní aktivity a hry, zpívání s kytarou u ohně a spoustu dalších zábavných zážitků.

ENGLISH SUMMER CAMP 2020

Anglický letní tábor se zábavným programem pro děti od 6 do 15 let. Parta zkušených vedoucích spolu s rodilými mluvčími odlétá do daleké Galaxie, kde bude v mezihvězdném prostoru chytat zlotřilé piráty.

Termín: 1.–15. 8. 2020

Cena za 14 dní letního dobrodružství, které nemá hranic: 5980 Kč (v ceně je mimo program také zahrnuté ubytování, celodenní stravování včetně svačin, pitný režim, pojištění, autobusová doprava z Prahy a zpět).

Kapacita campu: 70 mimozemšťanů ve věku od 6 do 15 let

Věk: 6–15 let

Program: Jako v uplynulých letech, kdy jsme pomáhali skřítkům, putovali s eskymáky, léčili indiány, ženili Drákulu, stopovali Sherloka Holmese, pečovali o Dinosaury, objevovali Zeměkouli srkze na skrz, a nebo vstoupili do řádu templářského, zavede Garnataurus mimozemšťany do míst, kde se jen těžko setkáte s realitou.

Náše posádka pochází z celého vesmíru, proto je program veden především v anglickém jazyce.

ENGLISH HALLOWEEN CAMP 2020

Anglický tábor s podzimním zábavným programem pro děti od 8 do 15 let. Společně s Garnataurem uspíme všechny strašáky. Na děti čeká zběsilý program v anglickém jazyce, tématická celotáborová hra, sportovní aktivity, hudební programy a výlety do okolí.

Termín: 28. 10.–1. 11. 2020

Cena za 5 dní dovádění: 3560 Kč (v ceně je mimo program také zahrnuté ubytování, celodenní stravování včetně svačin, pitný režim, pojištění).

Kapacita campu: 50 strašidel ve věku od 8 do 15 let

Věk: 8–15 letDOPŘEJTE DĚTEM ZÁBAVNÉ PRÁZDNINY PLNÉ DOBRODRUŽSTVÍ
A PŘIHLAŠTE SE POMOCÍ PRIHLAŠOVACÍHO FORMULÁŘE

přihlašovací formulář

Proč Garnataurus

Již 9 let pořádáme tématické tábory, které jsou založené především na rodiné atmosféře. Zkušení oddílový vedoucí a rodilý mluvčí vyškolení k výuce anglického jazyka. Nový zábavný program, který se již nikdy nebude opakovat. Neobyčejně krásné a bezpečné prostředí areálu, který myslí na všechny typy počasí. Poctivá domácí strava připravovaná především pro děti. Zajištění zdravotního dozoru po celou dobu všech campů.


V areálu Garnataurus najdete vše potřebné k přežití, relaxaci a novým zážitkům.


Prostorné vytápěné sruby a zděná budova poskytne příjemné ubytování a 10 hektarů ploch umožňuje prostor k dovádění.


Kuchyni a vytříbenému menu velí pevnou vařečkou mlsný Chleban Nasycený, o naše toalety a sprchy pečuje Savonka Čistotná. Doprovodné programy připravují profesionálové a na vše velkým okem dohlíží čaroděj Mrakomor a krásná víla Valentýna.


Areál Garnataurus slouží dětem.


Pořadatel táborů je Familík z.s.

Adresa sídla spolku: Kounice 021, Vlastějovice 28122

IČ: 22770950

DIČ: CZ22770950

Bankovní spojení: 257832232 / 0300

Hlavní vedoucí campů: Petra Hanzlíková